Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
3D Oluşturucu

3D Oluşturucu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Microsoft’un 3 ebatlı baskı alanlar geliştirdiği fiyatsız uygulaması 3D Builder ile 3 ebatlı modellerinizi içe aktarabilir, görüntüleyebilir, tertip edebilir ve 3D yazıcınız ile baskı alabilirsiniz.

Windows 8.1 ve üzeri aygıtlarla geçimli olan 3D Builder uygulaması, dokunmatik hakimiyetler veya bayağı klavye / fare ile idarenebilen arayüz ile gelmektedir. .3mf, .obj ve .stl uzantılı dosyalarınızı süratlice içe aktarabilir; modellerinizi dilediğiniz gibi hareket ettirebilir, döndürebilir, ölçeklendirebilirsiniz. Ayrıntılara umursayan biriyseniz modele yakınlaşarak daha detaylı çalışabilirsiniz. Modelleri ayrı ayrı seçebilir, arttırabilir, silebilirsiniz.

Windows 8.1 sürücüsü bulunan her 3 ebatlı yazıcı ile geçimli biçimde çalışan, Windows 8’in natürel 3 ebatlı yazdırma becerisinden yararlanan 3D Builder uygulamasında oluşturduğunuz modelleri doğrudan 3 ebatlı yazıcınızı yollayabilir ve çıktı alabilirsiniz.

Aralıksız aktüellemelerle daha kullanışlı hale getirilen 3D Builder, 3D baskıyla ilgilenen herkesin tablet ve masaüstü bilgisayarında bulundurması gereken bir uygulama.

3D modellerinizi kendiniz yazdırabileceğiniz gibi, 3D Systems’a sipariş verebilirsiniz. Modelleri yazı ve fotoğraflarla kabartabilirsiniz. Objeleri birleştirerek, kesiştirerek şahane kalıplar ortaya çıkarabilirsiniz. İndirilen modelleri onararak yazdırmaya hazır hale getirebilirsiniz.

3D Oluşturucu BENZER İÇERİKLER
3D Oluşturucu YAPILAN YORUMLAR