Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
23 Nisan Şiirleri

23 Nisan Şiirleri

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

23 Nisan Şiirleri, çocuklar için özel olarak hazırladığımız şiirlerin bulunduğu ve fiyatsız olarak indirebileceğiniz 23 Nisan Şiirleri kutuyudur. 23 Nisan’da okunabilecek en hoş şiirleri sizler için seçerek ilave ettiğimiz koli içerisinde toplam 10 adet şiir bulunuyor. 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf, 5. sınıfta okuyan çocuklar için 2-3 kıtadan oluşan kısa, basit ezberlenebilecek şiirlerin de olduğu şahane kutuyu 23 Nisan Şiirleri İndir butonuna tıklayarak görebilirsiniz.

23 Nisan Şiirleri İndir

Çocuklarımızın mekteplerde, mini şovlarda ve bu özel gün için tertip edilen büyük aktifliklerde okuyabileceği 23 Nisan Şiirleri kutusunu indirerek bilgisayarınız üzerinde dilediğiniz kadar okuyup ezberleyebilirsiniz. Ezberlemek istemiyorsanız, dilediğiniz zaman açarak yine okuyabilirsiniz.

Fotoğraf dosyası olarak bulunan 23 Nisan Şiirleri içerisinde Atatürk, çocuklar ve bu özel gün için birbirinden hoş laflar bulunuyor. Atatürk’ün tüm Dünya çocuklarına hediye ettiği 23 Nisan Milli Dominantlık ve Çocuk Bayramı, her sene çocuklarımızın katıldığı büyük aktiflikler ile kutlanılmaya devam ediyor. Siz de çocuğunuz bu özel günde şiirler okusun istiyorsanız bu 23 Nisan Şiirleri kutusunu hemen indirebilirsiniz. Ayrıca bu koli sayesinde gelecek senelerdeki 23 Nisan günlerinde de çocuklarınız şiirler okumaya devam edebilir.

Tamamen fiyatsız olarak indirebileceğiniz 23 Nisan Şiirleri kutumuzu indirdikten sonra şiirleri RAR dosyası içinden çıkartarak hemen okumaya başlayabiliyorsunuz. Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Milli Dominantlık ve Çocuk Bayramı mübarek olsun.

23 Nisan Şiirleri BENZER İÇERİKLER
23 Nisan Şiirleri YAPILAN YORUMLAR