Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
1Şifre

1Şifre

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

1Password, e-posta ve sosyal ağ hesaplarınız gibi her gün kullandığınız çevrimiçi hesaplarınız için eforlu şifre oluşturuyor ancak şifrenizi sıklıkla unutuyorsanız oldukça işinize yarayacak bir Windows 8.1 uygulaması.

Dünya genelinde en çok kullanılan şifre idareyicilerinden biri olan 1Password yenilenen haliyle Windows platformunda karşımıza çıkıyor. Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarınıza fiyatsız indirip mevcut Dropbox hesabınızla giriş yapıp kullanmaya başlayabileceğiniz şifre idareyicisine e-posta, sosyal ağ hesaplarınızın yanı gizeme alışveriş sitelerinde kullandığınız seans açma bilgilerinizi, forum sitelerinizi, başkalarının görmesini istemediğiniz çok önemli anekdotlarınızı, şahsi bilgilerinizi kaydolabiliyorsunuz. Olur da sonradan seans açma bilgilerinizi yenilemek istediğinizde filtreleme alternatifini kullanarak dilediğiniz kayda anında erişmeniz olası.

Giriş yapmayı gerektiren web sitelerinde, uygulamaları kullanıcı ismi ve parola kısmını otomatik olarak dolduran 1Password uygulaması eforlu parola oluşturmayı öğrenmeyen kullanıcılara da takviyeci oluyor. Şifre oluşturucu sayesinde çevrimiçi hesaplarınız için en tehlikesiz parolanın ne olduğunu tek değişle görebiliyorsunuz.

Tüm şifrelerinizi master parola ile koruma altına alan 1Password’şöhret Windows 8.1 versiyonu da alfa düzeyinde karşımıza çıkıyor. Bu surattan uygulamayı kullanırken aniden kapanma meseleyi ile karşılaşabilir ya da şifrelerinizi iki kere girmek vaziyetinde kalabilirsiniz.

1Şifre BENZER İÇERİKLER
1Şifre YAPILAN YORUMLAR