Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
10AppsManager

10AppsManager

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

10AppsManager uygulaması ile Windows 10’da yerleşik olarak bulunan Windows Mağaza uygulamalarını silebilir ve yine yükleyebilirsiniz.

Windows 10 işletim sistemi, evvelden yüklenmiş bir hayli uygulamayla beraber geliyor. Bu uygulamaların kimileri işimize yarıyor olsa dahi, büyük bir çoğunluğu afaki yer kaplamaktan başka bir işe yaramıyor. Banal yollarla kaldırılamayan bu uygulamaları, 10AppsManager isimli fiyatsız yazılım sayesinde tek bir değişle kaldırabiliyor ve yine yükleyebiliyorsunuz.

Montaj gerektirmeyen ve oldukça ufak bir ebada sahip olan 10AppsManager uygulamasını indirdikten sonra çalıştırıp, silmek istediğiniz uygulamaya tıklamanız yeterli oluyor. Şayet tüm uygulamaları silmek isterseniz sağ alttaki Remove All butonunu kullanabilir, uygulamaları yine yüklemek için de Reinstall butonuna tıklayabilirsiniz. 10AppsManager ile kaldırabileceğiniz uygulamalardan bir kısmı şu biçimde:

3D Builder, Alarm, Hesap Cihazı, Kamera, Haritalar, İletileşme, Filmler ve TV, Müzik, Haberler, Resimler, Solitaire, Hava Vaziyeti, Seyahat, Xbox.

10AppsManager BENZER İÇERİKLER
10AppsManager YAPILAN YORUMLAR