Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Συνκιος

Συνκιος

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Syncios, bilgisayarınız üzerinde yer alan dosyalarınızı iOS makinelerinize ve iOS makineleriniz üzerinde yer alan dosyaları bilgisayarınıza transfer edebileceğiniz fiyatsız bir senkronizasyon programıdır. iPad, iPod, iPhone gibi makinelerle geçimli biçimde çalışan program kullanıcıların dosya, çalma listesi, resim ve video transferleri için oldukça kolay bir çözüm sunmaktadır.

Programın çağdaş ve sade kullanıcı arayüzü üzerinde reelleştirmek istediğiniz tüm harekâtlara basitçe erişebilirsiniz.

Ayrıca programın içerisinde MP3, M4A, M4R ve CAF formatındaki ses dosyalarını dönüştürebileceğiniz bir ses dönüştürü ve MP4, M4V ve MOV formatındaki video dosyalarını dönüştürebileceğiniz bir video dönüştürücü de yer almaktadır. Ses dönüştürme ve video dönüştürme özelliklerine programın ana penceresi üzerinden basitçe erişilebilmektedir.

Tüm bunların dışında yeniden program içerisinde yer alan ses kesme özelliği sayesinde istediğiniz müziklerin başlangıç ve bitiş noktalarını belirterek kendi zil seslerinizi basitlikle oluşturabilir ve Syncios içerisinde yer alan ses oynatıcısı dayanağıyla zil sesi olarak atamadan evvel dinleyebilirsiniz.

PC ve iOS makineler arasındaki dosya transferlerini kullanıcılar için oldukça basit bir hale getiren Syncios oldukça faydalı ve kullanışlı bir program olarak dikkat toplamaktadır.

Συνκιος BENZER İÇERİKLER
Συνκιος YAPILAN YORUMLAR